Giant'sTeam

Forum poswiecone Giant'STeam

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 Dzisiaj

Junior

Generał

10671201
Zarejestrowany:
Posty: 132
Punktów :   10 

Poznajmy Sie napisz cos o sobie :)

Czesc mam na imie Piotrek mieszkam w Elblagu chodze do szkoly Informatycznej mam 18 lat rocznikowo
Tyle omnie. ^^


__________________________________________________________________
Wojny zaczynają się i kończą ale Moi Żołnierze pozostają wieczni.
2Pac Zyj Wiecznie!!
"It Is We Are A Team Of Giant'S We Are Creating It And We Are Unbeaten "(G.T)!!!

Offline

 

#2 Dzisiaj

Gruby

Dowódca

8121121
Call me!
Zarejestrowany:
Posty: 63
Punktów :   11 

Re: Poznajmy Sie napisz cos o sobie :)

Witam wszystkich klanowiczow oraz wielbicieli  CS.  Mam na imie Kamil moja ksywka to "Gruby" mieszkam yyyy;/ sam nawet niewiem. Mam 15 lat. Lubie grac w cs-a bo jak gram to jest heapy to jest nalog ale ja jestem wtedy wolny od swiata realistycznego. Narazie to wszystko na moj temat moze jeszcze potem cos napisze;p pozdrawaim team oraz nowych uzytkownikow forum:P


Nie boimy się wyzwań oraz coraz wyższych poprzeczek. Ambitni gracze w naszym składzie mają szanse sie wybić. Nasze treningi nie są pustymi spotkaniami na zamkniętych serwerach. Nas interysuje trening, a nie pusta gra! Oszuści w naszych szeregach nie znajdą miejsca, takich ludzi tępimy.

Offline

 

#3 Dzisiaj

masterkamilus

Najemnik

8304667
Call me!
Skąd: Elblag
Zarejestrowany:
Posty: 43
Punktów :   

Re: Poznajmy Sie napisz cos o sobie :)

Yo! jestem Kamil wlasciwie jestem w tym klanie od teraz? asasuh xD gram w Cs od roku moze troche wiecej i UuUwielbiam ta gre moge zorganizowac spary bo mam server ( tzn jesli chcecie mniec slota na serverze klanowym 4 zl miesiecznie idzie do mnie) i niema problemu ci co chodza do gimn 4 pewnie mnie znaja xD i wiecie coo? Pokaze wam jak sie gra w Csa macie jeszcze jakies pomysly kogo wziasc do klany ? (8304667) moje gg w razie potrzeby przewaznie IP servera klanowego bedzie w opisie a o haslo pisac mi na gg


Dla Was To Tylko Gra... Dla Mnie To Sens Zycia ... COUNT3R STRIK3

Offline

 

#4 Dzisiaj

SabrePL

Uczestnik

Zarejestrowany:
Posty: 2
Punktów :   

Re: Poznajmy Sie napisz cos o sobie :)

Czesc, Nazywam sie Dawid chodze do gim nr.4 moja ksywka to Murzyn.
Rocznikowo mam 14 Latek. Mieszkam w elblagu.... to chyba wyglada na tyle. :>

Ostatnio edytowany przez SabrePL (Dzisiaj )

Offline

 

#5 Dzisiaj

Acidq-Lon

Uczestnik

Zarejestrowany:
Posty: 8
Punktów :   

Re: Poznajmy Sie napisz cos o sobie :)

Nazywam Sie Harlej.. Mam 15 Lat (16 Rocznikowo Jesli To Cos Zmienia). Mieszkam W Londynie .. Ucze Sie W HARROW HIGH SHOOL.
W Csa Gram Od Poczatku Jego Istnienia Lecz Nie Rozwijalem Umiejetnosci W Kierunku Profesionalnego Grania Lecz 4Fun.. "Trenuje" Cs Od Roku.

Ulubione Mapy:
De_Inferno
De_Nuke
De_Wimbledon

BTW... KAZDY WYRAZ PISZE Z WIELKIEJ LITERY

Ostatnio edytowany przez Acidq-Lon (Dzisiaj )


"I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain."

Offline

 

#6 Dzisiaj

a|gamers

Dowódca

9510143
Zarejestrowany:
Posty: 27
Punktów :   

Re: Poznajmy Sie napisz cos o sobie :)

Siemandero nazywam sie Kuba i ogolnie rox ;] gram w cs z rok lecz mysle ze only 4fun tak jak Harlej. Co ja bede duzo gadal ;] wszyscy mnie znacie oczywiscie uczesczam do najlepszego gimnazjum w Eg'u czyli 4 ^^ Pozdro xd


\m/_(-.-)_\m/ .:2Pac to człowiek któremu składam wielki hołd,był wielkim raperem i prawdziwym gangsterem:. \m/_(-.-)_\m/

Offline

 

#7 Dzisiaj

stepus

Uczestnik

Zarejestrowany:
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy Sie napisz cos o sobie :)

Ello Nazywam Sie Paweł Ksywa Stępuś 16 Lat Mieszkam W Elblągu W Cs Gram Od Poczontku tej Pieknej Gry

Ostatnio edytowany przez stepus (Dzisiaj )

Offline

 

#8 Dzisiaj

Mati

Uczestnik

Zarejestrowany:
Posty: 14
Punktów :   

Re: Poznajmy Sie napisz cos o sobie :)

hahaha

Offline

 

#9 Dzisiaj

Mati

Uczestnik

Zarejestrowany:
Posty: 14
Punktów :   

Re: Poznajmy Sie napisz cos o sobie :)

Elo Siemano....Nasywam się Mateusz w CS'a  gram od jakies 4 miechy:D...chodze do gim nr 4...Pozdro dla ziomkow z Team'u

Offline

 

#10 Dzisiaj

Mati

Uczestnik

Zarejestrowany:
Posty: 14
Punktów :   

Re: Poznajmy Sie napisz cos o sobie :)

i mam 14 lat zapomnialem dodac

Offline

 

#11 Dzisiaj

Acidq-Lon

Uczestnik

Zarejestrowany:
Posty: 8
Punktów :   

Re: Poznajmy Sie napisz cos o sobie :)

A nie Wiesz Ze Istnieje Takie Cos Jak Opcja Edytuj ?


"I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rt1.pun.pl www.empiresun.pun.pl www.magiczne.pun.pl www.forum-do-margo.pun.pl www.domowewynalazki.pun.pl